Jump to content

Zbavte se stresu, deprese a negativního myšlení, snadno Rychle!

V tomto zábavném videu budete naslouchat rytmu funky drum a klepnutím na některé části vašeho těla do rytmu. Zvukový záznam je jedním Sa-mul-nori použitou součástí trati odstátí zvuku, který vám pomůže dostat se do "dobrého pocitu" Frekvence - alfa mozkových frekvencí.

Pokud nejste schopni plně pohybovat hlavou a rukama, Malé pohyby bude fungovat také dobře. Jak jste pokroku, hlavu a rameno pohyby zlepší samy. To je jemný a snadno proces – prosím nepoužívejte velkou sílu.

Ujistěte se, že podle pokynů "hluboké dýchání". Správně dýchat má prvořadý význam. Skutečně v některých kulturách, mnoho nemocí, mysli, těla a ducha jsou překládány na základě opravy procesu dýchání.

Tento postup používejte, kdykoli cítíte stres nebo zažíváte negativní či depresivní myšlenky. Zkuste se, když vycítil Nástup negativní situace, které ovlivňují váza tělo, Mysl Ducha. Prevence JE lepší než léčba, Tak Začněte VČAS. Omluvte se, jděte někam to soukromí a vychutnejte si Zápis - poslechu sluchátka pro další výhodu soukromí.

ENERGY TAP DANCE 

Popis: Jak získat energii a vypořádat se s chronickým únavovým syndromem a depresí. Všechny Reboot váš mozek nahrávky vám pomůže setřást deprese, pesimismus a negativní self-talk. Kombinované technologie používané v těchto produktech vytvořil vír energie, že pokud vytrvale cvičil, bude přesunout i nejodolnější negativních vzorů ve vašem životě. energie Tap Dance zahrnuje několik zvláštních prvků, které jsou navrženy s konkrétním záměrem dostat stěhujete ., revitalizaci svou mysl a své tělo, a jak energii, která proudí Než jsem seznam prvků jsem zařazen do této energie dává výrobku, musím poukázat na nejdůležitější otázku - zásadní problém, který staví lidem, kteří se z nízkých úrovních energie a motivace.Energie je navždy plynule ve vesmíru. Jediným důvodem, proč jste trpí nízkou úrovní energie a motivace je to, že jste byli podvedeni do podezření, že máte nízkou hladinu energie a špatnou motivaci. To znamená, že něco ve vašem způsobu myšlení o tom, kdo jste je příčinou vás ke zkratu -. Způsobuje odolnost vůči tomuto toku energie Časté příčiny těchto "zkratu" jsou negativní self-talk, konstantní rozsudek ze dne sebe a ostatní , obecně negativní myšlení, oběť mentality, pesimismus, odpor, žárlivost, vztek a pocit viny. Všechny tyto negativní pocity (energie) má negativní vliv na mozek. Tyto účinky směsi v průběhu doby. Dříve nebo později destruktivní výsledky projeví v nesčetných způsobů. Může Restartujte váš mozek proces pomoci obnovit vaše mozkové vibrace? Zkuste to a uvidíte. Nebudu dělat žádné nároky ohledně tohoto procesu. Zkuste tento postup třikrát denně po dobu 30 dnů. Pokud to nefunguje - přinejmenším jste měl nějakou zábavu, a také dýchal správně po dobu 30 minut každý den.

Čchi-kung a jóga ke zlepšení sebeovládání a překonání závislosti

Praktické, užitečné, jednoduché. Jednoduché neznamená vždy snadné.

Své duševní zdraví může ovlivňovat a zlepšovat podstatným způsobem!

Pět Tibeťanů

Pět Tibeťanů je starodávné cvičení tibetských mnichů, které má blahodárné účinky na celý lidský organismus. Jedná se o systém pěti na sebe navazujících cviků, které vycházejí z jógy. Je doporučeno je cvičit každé ráno a postupně zvyšovat počet jednotlivých cvičebních úkonů.

Cvičení není vůbec jednoduché! Začátečníků se doporučuje především trpělivost a opatrnost v provádění jednotlivých úkonů!

Počítejte s tím, že tohle cvičení vás zbaví únavy, stresu a starostí, prokrví vám celé tělo í a odblokuje zablokovaná místa. Může vám pomoci zbavit se nejrůznějších zdravotních problémů a zároveň si udržet dobrou kondici, pružnost a ohebnost těla. Doporučuje se necvičit před spaním, po takovém cvičení budete plní energie a nebudete moci usnout!

Delfíní Terapie

Jedinečný relaxační koncept, při kterém zažijete, jaké to je být mezi živými delfíny.Terapie působí proti únavě, hyperaktivitě,  emoční labilitě. Má velmi pozitivní léčivé účinky. Zvyšují koncentraci, odbourávají stres, přináší pocit uvolnění. 
Delfíni totiž harmonizují mozkové hemisféry a mnozí věří, že dokáží do lidské aury přenést mnohem více, než si vůbec umíme představit.


The unique concept of relaxation, where you can experience what it's like to be alive dolphins.Terapie counteracts fatigue, hyperactivity, emotional instability. It has a very positive healing effects. Increases concentration, degrade stress, brings a sense of relaxation.
Dolphins namely harmonizing the cerebral hemispheres and many believe they can bring to the human aura much more than you can imagine.


Уникальная концепция отдыха, где вы можете испытать, каково это быть живыми дельфинами. Терапия противодействует усталости, гиперактивность, эмоциональная неустойчивость. Она имеет очень положительный эффект исцеления. Повышает концентрацию, снижать стресс, приносит чувство релаксации.
Дельфины а именно гармонизация полушарий головного мозга и многие считают, что они могут принести ауру человека гораздо больше, чем вы можете себе представить.


Das einzigartige Konzept der Entspannung, wo Sie erfahren, was es heißt, lebendig zu sein ist Delphine können. Therapie wirkt Müdigkeit, Hyperaktivität, emotionale Instabilität. Es hat eine sehr positive Heilwirkung. Erhöht die Konzentration, Stress abbauen, bringt ein Gefühl der Entspannung.Dolphins nämlich die Harmonisierung der Gehirnhälften und viele glauben, dass sie für das menschliche Aura viel mehr als Sie sich vorstellen können zu bringen.